O nas

Nasza agencja zajmuje się pośredniczeniem w sprzedaży nieruchomości usytuowanych w skrajnie wschodniej części województwa lubelskiego, geograficznie należącej do Polesia Wołyńskiego.
Ten obszar jest jednym z najczystszych, najmniej zurbanizowanych i pozbawionych produkcji przemysłowej regionów Polski.

To obszar nierzadko dziki, na którym można żyć bez pośpiechu, bez samochodów i spalin, za to wśród przyrody jakiej nie znajdziesz gdzie indziej. Tu czas będzie biegł inaczej. Wolniej. Lepiej.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich: tych, którzy chcą znaleźć na stałe swoje miejsce na ziemi i tych, którzy chcą pozostać w miastach, a w tym nadbużańskim terenie, mieć kawałek swojego świata na weekendowy odpoczynek czy gorsze dni.

Ze stolicy dojedziesz do nas w niespełna 3 godziny..

Naszym atutem jest szeroka oferta nieruchomości wiejskich, w otoczeniu lasów i w pobliżu pięknie meandrującej rzeki granicznej, obfitującej w wiele gatunków ryb.
Proponujemy Państwu raj dla osób ceniących ciszę, spokój i poszukujących kontaktu z dziką przyrodą.

Mieszkamy tu od lat i nie wyobrażamy sobie innego, lepszego do życia miejsca na ziemi. Gwarantujemy, że Waszymi sąsiadami będą ludzie może prostsi, ale uczciwi. Odległość od wielkich miast sprawi, że będziecie Państwo bezpieczni i dalecy od tego wszystkiego, czym w wielkich miastach można się łatwo zarazić.

Osobom zainteresowanym zakupem działek lub domów do remontu oferujemy pomoc w zakresie kontaktu z miejscowymi firmami budowlanymi i remontowymi.

Nie zostawimy Państwa również samych w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych związanych z dostarczeniem energii, wody i wszelkich tym podobnych.

Bliskość dużych miast

Ze stolicy dojedziesz do nas w niespełna 3 godziny. 

Cisza, spokój, przyroda

Raj dla osób cieniacych ciszę, spokój oraz kochających przyrodę.

W zgodzie z naturą

Nierzadko dziki obszar, na którym można żyć, bez pośpiechu, bez samochodów i spalin.